Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum miesiąca kwiecień 2023

Koncert Wiosenny

Wczorajszy Wiosenny Koncert uczniów Karoliny Kościeleckiej- Cieślak w D. K. „Zarzewie” był dla bardzo licznie zgromadzonej publiczności prawdziwą przyjemnością i radością, choć dla Nauczycielki i Artystów wiązał się także z ogromnym stresem (w przypadku tych ostatnich związanym, niejednokrotnie z pierwszym publicznym występem). Gratulujemy Artystom i Nauczycielce!!! Czekamy na Koncert Jesienny!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Koncert Wiosenny została wyłączona

Koncert Wiosenny!!!

Dom Kultury „Zarzewie” 27 kwietnia o godz. 17.00  zaprasza serdecznie na Koncert Wiosenny uczniów klasy fortepianu Karoliny Kościeleckiej- Cieślak. W programie znajdą się, m.in. utwory A. Piazzoli, W.A. Mozarta, H. Zimmera i E. Griega. Zagrają: Krzysztof Kosior, Piotr Kosior, Mikołaj Pyć, Wojciech Matczak, Michał Perka, Jakub Milewski, Mateusz Karwat, Joanna Cyniak, Jagna Kwiatkowska. Wstęp wolny!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Koncert Wiosenny!!! została wyłączona

Warcaby w D. K. „Zarzewie”

Dom Kultury „Zarzewie” zaprasza dzieci w wieku od lat 7 i dorosłych z osiedli „Zarzew” i „Łęczycka-Przędzalniana” na bezpłatną naukę gry w warcaby sportowe. Zajęcia poprowadzi p. Jerzy Lewandowski- mistrz Polski i Europy, zdobywca pierwszego Pucharu Polski oraz 9 miejsca w pierwszych mistrzostwach świata we Włoszech w 1985 roku. Czekamy we wtorki od godz. 16.00 […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Warcaby w D. K. „Zarzewie” została wyłączona

Teatr bez Granic „Obiory”

Kłaniamy się nisko Zespołowi Teatru bez Granic i dzikęujemy za wspaniały wieczór z nowym spektaklem pt. „Obiory” pokazanym w D. K. „Zarzewie”. Dziękujemy także Publiczności za liczne przybycie i świetny odbiór.  


Skocz do góry | Możliwość komentowania Teatr bez Granic „Obiory” została wyłączona

Teatr bez Granic

Teatr bez Granic i Dom Kultury „Zarzewie” 13 kwietnia o godz. 17.00 zapraszają serdecznie na nowy spektakl pt. „Obiory”, pełen humoru, zabawnych piosenek i tańca.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Teatr bez Granic została wyłączona

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia, radości i dobrych chwil w gronie najbliższych. Pracownicy D. K. „Zarzewie”


Skocz do góry | Możliwość komentowania została wyłączona

Kiermasz Rękodzieła

Piątkowy Kiermasz Rękodzieła w D.K. „Zarzewie” to mnóstwo pięknych przedmiotów i nieustający podziw dla Ich Twórców. Śliczne, naturalne świece i mydła wytworzone samodzielnie przez trzy dziewczynki, pomysłowe, świetne i znakomicie uszyte torby, oryginalna i niepowtarzalna ceramiczna biżuteria, misternie wykonane ozdoby świąteczne, biżuteria z maleńkich koralików, papierowa wiklina, decoupage, wyroby na drutach i szydełkiem i wiele […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Kiermasz Rękodzieła została wyłączona

Czwartkowe warsztaty

Dwa marcowe czwartkowe spotkania w Domu Kultury „ Zarzewie” to był dobry czas z seniorami i p. Anną Troczyńską- najpierw pomagaliśmy stopom i uczyliśmy się jak o nie dbać, żeby nam dobrze służyły a później warsztat o potrzebach i możliwościach korzystania z życia bez względu na wiek. Dużo się działo!!!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Czwartkowe warsztaty została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie