Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum miesiąca marzec 2023

Kiermasz Rękodzieła w Domu Kultury „Zarzewie”, ul. Tyrmanda 4

Zapraszamy jutro, t. j. 31 marca od godz. 17.00 na Kiermasz Rękodzieła. To kolejna świetna okazja do zakupu pięknych przedmiotów  (biżuteria, wyroby robione na szydełku i drutach, odzież, torby, makramy, decoupage, ozdoby świąteczne i in.)  i poznania ich Twórców. Czekamy niecierpliwie na Wystawców i Odwiedzających!!!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Kiermasz Rękodzieła w Domu Kultury „Zarzewie”, ul. Tyrmanda 4 została wyłączona

„Trening motywacji Seniora”

D.K. „Zarzewie”, ul. Tyrmanda 4  zaprasza w czwartek  30 marca o godz. 16 na  „Trening motywacji Seniora”, dzięki któremu przekonamy się , że mimo upływu czasu warto być aktywnym i cieszyć się życiem. Czekamy nie tylko na Seniorów!!!


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Trening motywacji Seniora” została wyłączona

Relacja Kijkowiczów z D. K. „Zarzewie” c.d.

18.02 „Tak było w ostatnią sobotę zimy, zapraszamy na pierwszą sobotę wiosny!” 25.02 „W pierwszą sobotę wiosny byliśmy na Młynku, ale żadnego młyna tam nie było…” Gratulujemy Wszystkim wytrwałości, podziwiamy i życzymy zdrowia. I nieustająco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do grupy!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Relacja Kijkowiczów z D. K. „Zarzewie” c.d. została wyłączona

Kobieta to…

Czwartkowy koncert kabaretu „Bi-Ba-Bo” w D. K. „Zarzewie”, którego głównym tematem była kobietato znakomita okazja do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Przenieśliśmy się w świat pięknych piosenek i zabawnych skeczów, ich twórców i niezapomnianych wykonawców. Dziękujemy Artystkom i Artystom za wieczór pełen nostalgii, wspomnień ale także znakomitej zabawy, a bardzo licznie zgromadzonej Publiczności za żywe, entuzjastyczne […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Kobieta to… została wyłączona

Dzień Kobiet w D. K. „Zarzewie”

będziemy świętować nie tylko w środę ale i w czwartek. „Bi-Ba-Bo” -najstarszy łódzki kabaret, działający nieprzerwanie od 1972 roku, wystąpi ze świetnym spektaklem pt. „Nie tylko o kobietach” dedykowanym wszystkim  Paniom!  Zapraszamy serdecznie o godz. 15.00.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Dzień Kobiet w D. K. „Zarzewie” została wyłączona

Sprawozdanie Uczestników kijkowych wypraw:

„I znowu było nas więcej! Obejrzeliśmy suche dno basenu w parku przy Anilanie. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy 11 marca, jak zawsze o 9.30”


Skocz do góry | Możliwość komentowania Sprawozdanie Uczestników kijkowych wypraw: została wyłączona

Magia kina naprawdę działa!!!

Wczorajszy seans w D. K.  „Zarzewie”- „ Zawsze jest czas na miłość” wprawił oglądających w bardzo dobry, radosny nastrój, tak nam wszystkim potrzebny na przedwiośniu. A publiczność naprawdę dopisała!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Magia kina naprawdę działa!!! została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie