Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum miesiąca czerwiec 2022

Koncert Zespołu „Zarzewianie”

Dom Kultury '”Zarzewie”, ul. Tyrmanda 4 zaprasza serdecznie w czwartek 30 czerwca o godz. 16.00 na ostatnie przedwakacyjne wydarzenie, tj. koncert zespołu „Zarzewianie” (pod kierunkiem Krzysztofa Ciemniewskiego) z udziałem Zespołu „Fraction”. Cieszymy się bardzo, bo będzie to wspaniała okazja do wspólnego śpiewania i zabawy! Do zobaczenia!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Koncert Zespołu „Zarzewianie” została wyłączona

Znowu mamy 18 lat!!!

A wszystko za sprawą świetnego, pełnego energii ale i nostalgii, koncertu zespołu „Fraction”. Pierwsze miłości, prywatki, lato z blondynką/blondynem, rozstania/powroty, wyprawy autostopem to świat, który powrócił do nas w pięknym stylu. Dziękujemy bardzo Muzykom z Zespołu „Fraction”: p. p. Krzysztofowi Ciemniewskiemu, Romanowi Kaźmierczakowi i Krzysztofowi Huzarskiemu i czekamy na kolejne spotkanie.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Znowu mamy 18 lat!!! została wyłączona

„Kino na Zarzewie”

Pierwszy raz zaprosiliśmy do kina w Domu Kultury Zarzewie!!! Widzowie obejrzeli film idealny na letnie dni: „Pozycja obowiązkowa”- dobrze się bawiliśmy wraz czterema przyjaciółkami i ich miłosnymi perypetiami. Już po wakacjach kino w Domu Kultury otworzy swoje podwoje na kolejne filmowe przygody!


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Kino na Zarzewie” została wyłączona

Koncert Zespołu „Fraction”!

To już jutro, nareszcie! Letnie popołudnie, super nastrój, niesamowite przeboje lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w świetnym wykonaniu Zespołu „Fraction”. Tylko w Domu Kultury „Zarzewie” w czwartek 23 czerwca o godz. 16.00. Wstęp wolny.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Koncert Zespołu „Fraction”! została wyłączona

„Kino na Zarzewie”

„Kino na Zarzewie” w Domu Kultury „Zarzewie” 22 czerwca 2022 r. o godz. 12.00 czyli drugiego dnia lata rozpoczyna swoją działalność- wprawdzie nie pod gołym niebem i nie na leżakach (ale sala klimatyzowana)? Pierwszy seans filmowy to film „Pozycja obowiązkowa”, komedia o perypetiach sercowych kilku przyjaciółek, a więc i pozycja obowiązkowa w Państwa grafiku letnich […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Kino na Zarzewie” została wyłączona

WAKACJE,WAKACJE!!!

Zapraszamy dzieci z osiedli „Zarzew” i „Łęczycka-Przędzalniana” na wakacyjne zabawy i codziennie inne atrakcje w D.K. „Zarzewie” 9 (od 4 do 15 lipca). Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji prosimy o telefon-509 485 516.


Skocz do góry | Możliwość komentowania WAKACJE,WAKACJE!!! została wyłączona

11 czerwca my, czyli grupa z Domu Kultury „Zarzewie” (wraz z osobami skupionymi wokół Stowarzyszenia Kamienica 56)  zatańczyliśmy, po raz pierwszy w Łodzi, słynny pasaż tanecznym wg układu Piny Baush. To był wspaniały dzień, przepełniony radością i dobrymi emocjami. Dziękujemy Karolinie Mielczarek za przygotowanie pokazu, wszystkim Uczestnikom i Uczestniczkom za wspólne działanie, poczucie bliskości i […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania została wyłączona

„Czy mnie jeszcze pamiętasz?”

Niezapomniane przeboje lat 60-tych i 70-tych w profesjonalnym wykonaniu na żywo!To oczywiście Zespół ‘”Fraction”!!! 23 czerwca 2022 r. o godz. 16.00 zapraszamy do Domu Kultury „Zarzewie” na koncert Zespołu  „Fraction”. Usłyszymy przeboje takich wykonawców jak Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Janusz Laskowski, „Czerwone Gitary”, „Trubadurzy”, „Czerwono- Czarni” i najpopularniejsze piosenki z tamtych lat w aranżacjach zespołu […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Czy mnie jeszcze pamiętasz?” została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie