Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum kategorii ‘zajęcia muzyczne’

Koronawirus

Z uwagi na zagrożenie epidemią KORONAWIRUSA Dom Kultury „Zarzewie” będzie nieczynny od 12 marca do odwołania 13 marca normalnie odbędą się tylko zajęcia jęz.angielskiego IGMY oraz jogi.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Koronawirus została wyłączona

Wznowienie zajęć muzycznych z Panem Mateuszem Trandą.

Zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych prowadzone przez Pana Mateusza Trandę zostaną wznowione od 13 stycznia. Godziny zajęć pozostają te same. Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Wznowienie zajęć muzycznych z Panem Mateuszem Trandą. została wyłączona

Odwołane zajęcia muzyczne

15 kwietnia 2014 r nie będzie zajęć  nauki gry na instrumentach z Panem Matuszem Trandą. Następne zajęcia odbędą się po świętach 22.kwietnia 2014 r.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Odwołane zajęcia muzyczne została wyłączona

Lekcja gry na pianinie.

Niedawno informowaliśmy o wolnych miejscach na zajęciach muzycznych. Dziś – kilka zdjęć z lekcji gry na pianinie. Zapraszamy! Po Nowym Roku zajrzymy do Mateusza na zajęcia z gitarą 🙂


Skocz do góry | Możliwość komentowania Lekcja gry na pianinie. została wyłączona

Zapraszamy na zajecia muzyczne

Mamy jeszcze wolne miejsca na zajęciach muzycznych. Dzieciom i młodzieży proponujemy naukę gry na gitarze, pianinie i instrumentach klawiszowych Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 13oo – 21oo Zajęcia prowadzi Mateusz Tranda, muzyk i gitarzysta. Mateusz jest gitarzystą akustycznym wyrosłym z tradycji folkowo – blues’owych. Wychowany w domu, gdzie muzyka była grana od zawsze, […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Zapraszamy na zajecia muzyczne została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie