Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum miesiąca styczeń 2023

Zapraszamy na zawody na orientację!!!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Zapraszamy na zawody na orientację!!! została wyłączona

Drugi tydzień ferii w „Zarzewiu”

Drugi tydzień ferii w D. K. „Zarzewie” przyniósł nowe atrakcje- zajęcia sportowe, zabawę karnawałową (przygotowywanie masek i kotylionów, piękne stroje, nauka tańca, m. in.  belgijki), seans filmowy o przyjaźni człowieka ze zwierzętami, wizytę psów i prelekcję „Jak dbać o zwierzęta” OTOZ „Animals”, wspólne zabawy i warsztaty (kreatywne, ruchowe, muzyczne). Szkoda, że ferie już się kończą. Już […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Drugi tydzień ferii w „Zarzewiu” została wyłączona

Czwartkowe spotkania w Domu Kultury „Zarzewie”

Zapraszamy na czwartkowe spotkania w Domu Kultury „Zarzewie” 02 lutego 2023 r.  godz. 16.00  spotkanie z podróżnikiem Przemysławem Gołembowskim „Kamperem dookoła Norwegii” 09 lutego 2023 r.  godz. 15.00     muzyczny karnawał filmowy„Nieśmiertelne przeboje w wykonaniu wspaniałych gwiazd sceny i estrady” 16 lutego 2023 r. godz. 16.00      zabawa taneczna z muzyką na żywo w wykonaniu Zespołu „Fraction”


Skocz do góry | Możliwość komentowania Czwartkowe spotkania w Domu Kultury „Zarzewie” została wyłączona

Ferie w Domu Kultury „Zarzewie”

Pierwszy tydzień ferii minął nam niepostrzeżenie! Zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne, tor przeszkód, seans filmowy, przygotowywanie filmików reklamowych to tylko część atrakcji , w jakich dzieci mogły brać udział. Ciekawe, co przyniesie kolejny tydzień?


Skocz do góry | Możliwość komentowania Ferie w Domu Kultury „Zarzewie” została wyłączona

Dzień  Babci i Dziadka w D. K. „Zarzewie”

Dzień Babci i Dziadka to piękne święta, które uczciliśmy w Domu Kultury „Zarzewie” wzruszającym występem dzieci z przedszkola Nr 146 i wspaniałym koncertem Zespołu „Zarzewianie” (z akompaniamentem niezastąpionego i niezawodnego Zespołu „Fraction”!). Bardzo dziękujemy wszystkim Artystom i przybyłym Gościom!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Dzień  Babci i Dziadka w D. K. „Zarzewie” została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie