Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum miesiąca listopad 2023

Rodzinne warsztaty origami!

Dom Kultury „Zarzewie”, zaprasza 15 grudnia o godz. 16.30 mieszkańców osiedli „Zarzew”i „Łęczycka- Przędzalniana” na  RODZINNE WARSZTATY ORIGAMI. WARSZTATY ORIGAMI  to okazja do poznania tradycyjnej sztuki origami, która wpływa na rozwój koncentracji, doskonali podzielność uwagi, wspiera małą motorykę, koordynację oko-ręka, rozwija wyobraźnię. Zapraszamy serdecznie Rodziców i Dzieci, Babcie, Dziadków i Wnuczęta do wspólnej zabawy. Będziemy […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Rodzinne warsztaty origami! została wyłączona

Zabawa, zabawa!

D.K. „Zarzewie”, ul. Tyrmanda 4 zaprasza  serdecznie 30.11.2023 od godz. 16.00 na andrzejkową zabawę taneczną z muzyką na żywo w wykonaniu Zespołu „Fraction”.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Zabawa, zabawa! została wyłączona

„Jak w niebie”

„Jak w niebie” to piękny, ujmujący film o tym, jak żyć, dążyć do szczęścia, kochać, cieszyć się z małych rzeczy. Dobrze, że mogliśmy go wczoraj obejrzeć w ten ponury listopadowy wieczór.


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Jak w niebie” została wyłączona

Zwiedzanie Narodowego Centrum Kultury Filmowej

D. K. ”Zarzewie” 5 grudnia 2023 r. zaprasza mieszkańców osiedli „Zarzew” i „Łęczycka- Przędzalniana” na zwiedzanie wystawy „Kino Polonia”, która jest opowieścią o ponad 120-letniej, pasjonującej historii polskiego kina i jej twórców. Szczegółowe informacje i zapisy w D.K. „Zarzewie” ul. Tyrmanda 4, tel. nr 509 485 516. Zapraszamy!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Zwiedzanie Narodowego Centrum Kultury Filmowej została wyłączona

„JAK W NIEBIE” SEANS FILMOWY w Domu Kultury „ZARZEWIE”, ul. Tyrmanda 4.  

 „JAK W NIEBIE” to wzruszający film (nominowany do Oscara) o światowej sławy dyrygencie, powracającym w rodzinne strony i zaczynającym prowadzić próby miejscowego chóru oraz jego uczniach. 23 listopada 2023 r. godz. 16.00 zapraszamy serdecznie mieszkańców osiedli „Zarzew” i „Łęczycka Przędzalniana”. Wstęp wolny!


Skocz do góry | Możliwość komentowania „JAK W NIEBIE” SEANS FILMOWY w Domu Kultury „ZARZEWIE”, ul. Tyrmanda 4.   została wyłączona

Dziękujemy Aktorom i Twórcom „Teatru bez Granic” za piękny, wzruszający spektakl pt. „Skok”. Dziękujemy także Widzom za wspólne przeżywanie przedstawienia.


Skocz do góry | Możliwość komentowania Dziękujemy Aktorom i Twórcom „Teatru bez Granic” za piękny, wzruszający spektakl pt. „Skok”. Dziękujemy także Widzom za wspólne przeżywanie przedstawienia. została wyłączona

„Teatr bez Granic” spektakl pt. „SKOK”

Dom Kultury „Zarzewie” zaprasza w czwartek 16 listopada o godz. 16.00 mieszkańców osiedli  „Zarzew” i „Łęczycka-Przędzalniana” na poruszający spektakl „Teatru bez Granic” pt. „Skok”, mówiący o relacjach w gronie rodzinnym, samotności, braku zrozumienia i pomocy. Wstęp wolny!


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Teatr bez Granic” spektakl pt. „SKOK” została wyłączona

Koncert uczniów Karoliny Kościeleckiej-Cieślak i wernisaż wystawy malarstwa p. Elżbiety Kościeleckiej  w D. K. „Zarzewie” to prawdziwa uczta dla oczu i uszu, za którą bardzo dziękujemy. Dziękujemy także Gościom za uczczenie tego ważnego dla Artystów dnia!


Skocz do góry | Możliwość komentowania została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie