Dom Kultury Zarzewie | Łódź, ul. Leopolda Tyrmanda 4

Archiwum miesiąca październik 2022

Kino na „Zarzewie”

Kino na „Zarzewie” zaprasza serdecznie 3 listopada o godz. 16.00 mieszkańców osiedli „Zarzew” i „Łęczycka- Przędzalniana” na bezpłatny filmowy seans muzyczny w Domu Kultury „ZARZEWIE”, ul. Tyrmanda 4 „Gwiazdy sceny i estrady” Obejrzymy unikalne fragmenty koncertów, programów rozrywkowychi filmów muzycznych, z udziałem największych sław operowychi estradowych ostatnich 70. Lat MARIA CALLAS – EDITH PIAF – […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Kino na „Zarzewie” została wyłączona

Listopad w domu Kultury „Zarzewie”

Listopad w Domu Kultury „Zarzewie” 03.11.2022Kino na „Zarzewie” –muzyczny seans filmowy „Gwiazdy sceny i estrady” 10.11.2022 Spotkanie z okazji „Dnia Seniora” 17.11.2022Śpiewamy patriotyczne piosenki przy akompaniamencieZespołu „Fraction”


Skocz do góry | Możliwość komentowania Listopad w domu Kultury „Zarzewie” została wyłączona

Zabawa, zabawa!

Wczorajsza zabawa w  D. K. „ Zarzewie” stała się już tylko wspomnieniem! Ale za to jakim miłym! Dziękujemy Zespołowi „Fraction” za wieczór pełen dobrej muzyki, a Gościom za energię, radość i witalność.  


Skocz do góry | Możliwość komentowania Zabawa, zabawa! została wyłączona

„Taniec w kręgu”

Dom Kultury „Zarzewie” ul. Tyrmanda 4 zaprasza 26 października (środa) o godz. 16.30 mieszkańców osiedli „Zarzew” i „Łęczycka- Przędzalniana” na bezpłatne warsztaty taneczne. „Taniec w kręgu”  to nie tylko możliwość spotkania z muzyką oraz tańcem z różnych stron świata, ale świetna zabawa i radość ze wspólnego działania. Ta forma taneczna wpływa także na poprawę kondycji […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Taniec w kręgu” została wyłączona

Wieczór z Kabaretem „Bi-Ba-Bo”

Występ Kabaretu „Bi-Ba-Bo” „I co z tego? czyli o starości na melodie młodości”  w D. K. „Zarzewie” był prawdziwą przyjemnością. Świetne, aktualne i błyskotliwe teksty to radość dla naszych uszu i serc, a optymizmem, pogodą ducha, witalnością i afirmacją życia, występujący Artyści obdzielili całą, bardzo licznie zgromadzoną publiczność. Dziękujemy za piękny wieczór!


Skocz do góry | Możliwość komentowania Wieczór z Kabaretem „Bi-Ba-Bo” została wyłączona

Występ Kabaretu „Bi-Ba-Bo”

13 października o godz. 16.00 w Domu Kultury „Zarzewie” przy ul. Tyrmanda 4 wystąpi  Kabaret „Bi-Ba-Bo” z programem „I co z tego? czyli o starości na melodie młodości”. Najstarszy łódzki kabaret-zespół śpiewających seniorek i seniorów „Bi-Ba-Bo”-obchodzi w tym roku swoje pięćdziesiąte urodziny. Zespół powstał w roku 1972. Nazwę przejąłod łódzkiego kabaretu, który występował w latach […]


Skocz do góry | Możliwość komentowania Występ Kabaretu „Bi-Ba-Bo” została wyłączona

„Powstanie Warszawskie oczami dzieci i młodzieży”

Wczoraj w D.K. „Zarzewie” spotkaliśmy się z p. S. A. Średzińskim Prezesem Fundacji „Kamena Łódź” na prelekcji ukazującej Powstanie Warszawskie oczyma dzieci i młodzieży. Spotkanie było lekcją historii dla młodszych a u starszych wywołało wspomnienia o latach wojny i własnych, tragicznych doświadczeniach.    Dziękujemy bardzo  p. S. A. Średzińskiemu i zaproszonym Gościom.


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Powstanie Warszawskie oczami dzieci i młodzieży” została wyłączona

„Powstanie Warszawskie oczami dzieci i młodzieży”

Dom Kultury „Zarzewie” w Łodzi, ul. Tyrmanda 4 zaprasza serdecznie w czwartek 6 października o godz. 16.00 na spotkanie z p. Stanisławem Andrzejem Średzińskim Prezesem  Fundacji „Kamena”. Tym razem tematem pasjonującej prelekcji będzie bardzo rzadko omawiany temat Powstania Warszawskiego widzianego oczami dzieci i młodzieży.  


Skocz do góry | Możliwość komentowania „Powstanie Warszawskie oczami dzieci i młodzieży” została wyłączona

Menu

Meta

Strony

Kategorie